اخبار مسابقات

پایان مسابقات کال آف دیوتی Mw3 نوروز 99

مسابقات نوروزی MW3 ایران سال 99
نوشته شده توسط Coordinator

گروه DreamGoal مسابقات نوروزی خود را در بستر پلتفرم پلاس مستر و فایندمتچ ایجاد کرد که این مسابقات با قهرمانی کلن Tehran و نایپ قهرمانی کلن RAZ و مقام سوم برای کلن SPY به پایان رسید.

قرار بود این مسباقات بصورت LAN در دانشگاه تهران برگزار شود که با شیوع عجیب و بیسابقه ویروس کرونا و تلفات وحشتناک آن، این امر محقق نشد. متاسفانه اپیدمی این ویروس، غم و اندوه زیادی را برای بسیاری از هموطنان ما و مردم دنیا در این زمان رقم زد.


در نتیجه تصمیم بر این شد که این مسابقات بصورت آنلاین برای بازیکنان کال آف دیوتی 8 برگزار شود.

این مسابقات با قوانین Major League Gaming در نقشه های Faceoff بازی کال آف دیوتی 8 یا همان Modern Warfare 3 برگزار شد و تعداد نفرات شرکت کننده در این مسابقات بصورت 3 به 3 بود.

کلن های قدرتمند و قدیمی مثل کلن RAZ، کلن SPY، کلن TEHRAN، کلن RIP، کلن OG، کلن Squad و کلن FAKE در این مسابقات شرکت داشتند که در مجموع نمایش مهارتی قابل قبولی را از این کلن ها در طی برگزاری این مسابقات شاهد بودیم.

مسابقات کال آف دیوتی در نقشه های FaceOff با قوانین جهانی Major League Gaming
مسابقات کال آف دیوتی در نقشه های FaceOff با قوانین جهانی Major League Gaming

کیفیت برگزاری این مسابقات قابل قبول بود و دومین مسابقاتی بود که با استاندارد اصلی مسابقات جهانی در باری کال آف دیوتی Mw3 ایران برگزار شد که به همین دلیل، سطح مهارتی بازیکنان تمامی تیم ها به خوبی مشخص شد.

ثبت امتیازات کلن ها و بازیکنان در لیدربرد امتیازی ایران

تمامی امتیازات با کمک سیستم اتوماتیک ارتباطی بین فایندمتچ-ربات مسابقات(TBot)-آنتی چیت پلاس(PAC) پردازش و ذخیره شد و در لیدربرد امتیازی کال آف دیوتی Modern Warfare 3 ایران ثبت شد و هم اکنون قابل مشاهده است.

نسخه جدید لیدربرد نیز بزودی آماده میشود که امکانات خیلی بهتری برای بازیکنان دارد تا بتوانند به سرعت و جستجوی پیشرفته، جایگاه خود را در بین بازیکنان ایرانی پیدا کنند و آمادگی و تمرینات خود را برای مسابقات آینده بیشتر کنند.

مسابقات Faceoff در کال آف دیوتی Mw3 نوروز 1399


این مسابقات با ورودی رایگان همراه با جایزه 10.000.000 میلیون ریال برای قهرمان رقابت ها به میزبانی DreamGoal به پایان رسید و جایزه آن به مدیر کلن تهران یعنی nStealth پرداخت شد.