لیگ کال آف دیوتی

معرفی لیگ کال آف دیوتی 2020

لیگ کال آف دیوتی esport
نوشته شده توسط Coordinator

چند روز پیش، شرکت اکتیویژن لیگ جدید کال آف دیوتی را معرفی کرد. قرار است با ساخت و برگزاری این سری از لیگ، دید بازیکنان دنیا به Esport کال آف دیوتی عوض شود. در واقعیت شاید به این معنی است که شرکت Activision میخواهد جایگاه قویتری نسب به گذشته در Esport دنیا پیدا کند و از وضعیت فعلی خود در مقابل با شرکت های دیگر مثل Valve راضی نیست.

لیگ جدید کال آف دیوتی به سه رده تقسیم شده است.

  • حرفه ای ها – Pro
  • تازه کاران – Amateurs
  • طرفداران – Fans – City circuit

آشنایی با رده حرفه ای ها در لیگ کال آف دیوتی

این سطح شامل 12 تیم حرفه ای کال آف دیوتی در آمریکا، کانادا و اروپا میشوند که با یکدیگر در مسابقات هفتگی، به رقابت میپردازند. شروع این رقابت های هفتگی، از ایالت Minesota در تاریخ 22 ژانویه 2020 شروع میشود. این ایالت میزبانی تیم ROKKR را دارد.

از آنجا به بعد، این رقابت ها تا هفته یازدهم ادامه پیدا میکند و هر رقابت در یک ایالت یا شهری جدید برگزار میشود که میزبان یکی از 12 تیم بوده است.

با 6 میلیون دلار$ ارزش جوایز این سری مسابقات لیگ حرفه ای Call of Duty، اکتیویژن میخواهد قانون بازی را برای رقبا عوض کند. موضوع جذاب و مهم این است که به نظر این مسابقات ادامه دار است و Esport کال آف دیوتی وارد مرحله جدیدی از پیشرفت شده است.

نحوه رفتار لیگ کال آف دیوتی با آماتور ها

بعد از لیگ حرفه ای کال آف دیوتی، به سیستم رسمی” مسیر حرفه ای شدن ” آماتور ها میرسیم. این سیستم Call of Duty Challengers نام دارد. در این رقابت های آنلاین، آماتور ها در مسابقات تورنمنتی آنلاین که قوانین آن توسط گروه های حرفه ای Esport تعیین میشود شرکت میکنند.

بازیکنان تازه کار، با شرکت در این رقابت ها، امتیاز(Points) دریافت میکنند. که در رده بندی و لیدربرد آنلاین جایگاه آنها را مشخص میکند. رویداد های لیگ های خانگی در هر فصل مسابقات و رقابت های هفتگی آنلاین نیز فرصتی برای این بازیکنان فراهم می آورد تا به سطح بالاتر نزدیک شوند و شاید روزی وارد تیم های برتر جهانی و رقابت های International کال آف دیوتی بشوند.

با سیستم Challengers در لیگ کال آف دیوتی آنلاین، تیم های آماتور برای جوایز مشخص به رقابت میپردازند تا اگر بتوانند، موقعیت خود را برای رقابت در فینالCall of Duty Champion league weekend یا همان لیگ قهرمانان کال آف دیوتی، ثبت کنند.

چگونه طرفداران و بازیکنان معمولی میتوانند در این لیگ شرکت کنند؟

سرانجام میرسیم به Call of duty City Circuit یا همان سیستم مخصوص هواداران و بازیکانی معمولی کال آف دیوتی. هدف این سیستم، افزایش سطح بازیکنان معمولی است که آرزو دارند به جایگاه بالاتری برسند و شاید یک روزی وارد Esport شوند.

خوب باید بدانیم فقط شاخ های منحصر بفرد میتوانند به سطح حرفه ای جهانی برسند . اما بازیکنان زیادی هستند به دنبال شهرت کشوری و جهانی هستند.

با این سیستم، رقابت های 2Vs2 برای بازیکنان و تیم ها فراهم شده است که انها نیز میتوانند وارد لیگ هفتگی قهرمانان کال آف دیوتی بشوند و مهارت ها و جوایز ویژه ای کسب کنند.

تمامی سه رده، به جام هفتگی قهرمانا کال آف دیوتی هدایت میشوند…

گیم پلی بازی کال آف دیوتی Modern Warfare در این فصول مسابقاتی به شیوه ای، هیجان و رقابت را به بازی تزریق خواهد کرد تا بازیکنان از بازی و مسابقات، حداکثر لذت را ببرند.

منبع » برداشت از ویدئو announce در Call of duty League . com

دیدگاهتان را بنویسید