اخبار مسابقات

شروع فعالیت وبگاه خبری سایت مسابقات آنلاین

شروع سایت خبری مسابقات آنلاین
نوشته شده توسط Coordinator

بعد از حذف اطلاعات در مهر ماه 98، به دلیل خرابی و سوختن هارد سرور اصلی و مشکلات در بازیابی اطلاعات پشتیبان، متاسفانه اطلاعات درج شده در سایت خبری قدیم و لیدربرد بازیکنان از بین رفت.

بعد از این حادثه تاسف بار، اقدامات لازم در همه جهات انجام گرفت که در صورت رخداد چنین رویداد های ناگواری به این سبک، خساراتی متوجه سایت، بانک اطلاعاتی و اطلاعات کاربران نشود.

در ابتدای شروع فعالیت وبگاه خبری سایت مسابقات آنلاین، سعی میکنیم به ترتیب، قوانین مسابقات بازی های کال آف دیوتی و آموزش های لازم در شرکت در مسابقات گذاشته میشود و در ادامه، فعالیت های خبری بیشتری مربوط به دیگر مسابقات ورزش های الکترونیک در ایران انجام خواهد گرفت.

وضعیت سایت Findmatch.IR

بیشتر قسمت های سایت مربوط به بازیکنان، کلن ها و مسابقات به طور صحیح کار میکند و در این مدت امکانات جالبی اضافه شده که به مرور آزمون و خطای خود را گذرانده و برای عموم رونمایی میشوند.

امکان اتصال اکانت فایندمتچ به شبکه گیمینگ پلاس مستر دوباره برقرار شده و در نتیجه بازیکنان میتوانند ثبت نام کنند، اکانت های خود را متصل کنند و سپس به کلن های خود برای شرکت در مسابقات پیشرو ملحق شوند.

آخرین بروزرسانی ها و اطلاعیهه ای مسابقات و اخبار مهم، ابتدا در کانال خبری سایت مسابقات آنلاین در پیام رسان تلگرام درج میشود و سپس در پرتال خبری قرار میگیرد.

در نتیجه اگر بیشتر با پیام رسان ها سر و کار دارید تا سایت، به کانال تلگرامی فایندمتچ وارد شوید:

کانال تلگرامی سایت مسابقات آنلاین – فایندمتچ
نشانی: t.me/findmatchir

دیدگاهتان را بنویسید